O mnie

From my point of view to blog o życiu w zgodzie ze sobą. Trochę o macierzyństwie, trochę o podróżach, a trochę o życiu uważniej.
Piszę dla kobiet chcących celebrować codzienność, spełniać swoje marzenia, oczekujących ciekawych treści. Piszę również dla siebie. By utrwalić wspomnienia i usystematyzować myśli.

Nazywam się Karolina Perczak. Mam dwójkę dzieci i fantastycznego partnera. Każdego dnia zastanawiam się jak najlepiej podołać wyzwaniu jakim jest bycie mamą, która chce spełniać się zawodowo. Zbieram informacje, szukam, czytam, słucham i obserwuję świat.
W macierzyństwie staram kierować się sercem i intuicją. Poród siłami natury, karmienie piersią, wychowywanie ze zrozumieniem, bez kar i gróźb – to wszystko jest mi bardzo bliskie. I o tym również będę tu pisać. Czasem kontrowersyjnie, czasem odważnie z niezgodą na to co się dookoła dzieje.

Od zawsze byłam aktywna sportowo. Przed ciążą przebiegłam kilka maratonów i nie mam zamiaru się zatrzymać. Biegamy więc z wózkiem i zarażamy dzieci ruchem.
Chcemy też by były ciekawe świata i ludzi. Marzy nam się daleka podróż z dziećmi. By na rok zaszyć się w jakimś cudownym zakątku świata. W czwórkę biegać boso i cieszyć się sobą nawzajem, poznawać ludzi, kultury i smaki. Podróżowaliśmy wcześniej bez dzieci więc kontynuacja jest naturalna. Pierwsze duże kroki w świat już postawiliśmy z naszymi maluchami. Okazuje się, że z dziećmi można podróżować i można mieć z tego frajdę a kilkunastogodzinne loty, jeśli się dobrze do nich przygotujemy, są do okiełznania.

Piszę tu więc o tym jak karmiąc piersią dzieci w tandemie próbuję zachować work life balance, o macierzyństwie i o podróżach.
Z mojego punktu widzenia…
Oczywiście.